• +982188696513
  • +989128448224
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گوسفند زنده شهرداری

گوسفند زنده شهرداری

عرضه گوسفند زنده شهرداری در دام زنده دامداران با ارائه بهترین خدمات در بالاترین کیفیت 

گوسفند زنده شهرداری

پرورش گوسفند زنده در دامداران

در این مرکز جهت پرورش دام زنده شهرداری تمام اصول و ضوابط مرتبط با نگهداری بهداشتی دام رعایت شده و گوشت دام در سلامت کامل حفظ می شود و هیچگونه بیماری انسان را تهدید نمی کند. یکی از مهم ترین مواردی که برای پرورش گوسفند زنده در مراکز نگهداری دام انجام می پذیرد واکسیناسیون گله می باشد.

مراحل نگهداری گله

• برنامه واکسیناسیون دام می بایست به طور منظم و به موقع انجام شود تا بیماری وارد گله نشود. چرا که بیمار شدن یک گوسفند، کل دام را تهدید می نماید.
• در صورت خرید دام زنده تازه آن را وارد گروه های قدیمی نکنید چرا که لازم است حتما شرایط قرنطینه برای دام تازه وارد صورت گیرد.
• در مواقعی که دام دچار بیماری می شود و مرگ آن رخ می دهد و یا مرگ ناگهانی دامی که زنده و سالم بوده حتما واجب است کالبد شکافی صورت پذیرد تا علت مرگ مشخص شده تا مبادا به دیگر گوسفندان سرایت نکند.
• علوفه، کنساسنتره و خوارک مورد نیاز دامها را باید به صورت صحیح نگهداری و انبار شود تا خراب نشود و کپک نزنند. انبار باید به گونه ای باشد که خوارک دام از دسترس حیوانات موذی دیگر محفوظ باشد.

و ...

مواردی که در بالا ذکر شد و بسیاری از موارد دیگری که در نگهداری دام زنده لازم و ضروری است در مرکز پرورش گوسفند زنده رعایت می شود تا محصولی به دست مشتریان عزیز برسد که از هر لحاظ بهداشتی و با کیفیت بوده و تازگی گوشت را تضمین می نماید.

جهت خرید هر گونه گوسفند، بره نر و ماده ، میش، شیشک می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و با اطمینان خاطر هر آن چه را که نیاز دارید خریداری نمایید. قیمت هر کدام از دام های ذکر شده در وب سایت درج شده است.


درباره ما

عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد. دام زنده کوهستان ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند و گوساله زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران.

تماس با ما

ارسال رایگان به تمام نقاط تهران و کرج با قصاب مجرب به صورت شبانه روزی
شمال تهران:۸۸۶۹۶۵۱۳
غرب تهران:44743816_44743814
شرق و مرکز:33470702
09123290182
09128448224

نقشه

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد IRSHEEP محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT