• +982188696513
  • +989128448224
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خرید گوسفند زنده

خرید گوسفند زنده

گوسفند زنده به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین موجودی است که فواید بسیاری برای انسان دارد.

گوسفند زنده به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین موجودی است که فواید بسیاری برای انسان دارد. از گوشت ان به عنوان مهم ترین منبع پروتئین مورد نیاز بدن می توان استفاده نمود از پشم آن برای تولید لباس از شیر آن برای تهیه لبنیات مورد استفاده قرار می گیرد.
در این مبحث به خرید گوسفند زنده و نحوه انتخاب صحیح آن از مراکز معتبر و تایید شده توسط سازمان میادین شهرداری می پردازیم.

موارد مهم در خرید گوسفند زنده شهرداری 


سلامت گوسفند از اساسی ترین مباحثی است که توجه به آن لازم و ضروری است چرا که انتقال هر گونه بیماری از دام زنده به انسان تبعاتی را به دنبال خواهد داشت. یکی از این موارد مریضی تب مالت است که شایع ترین بیماری مشترک میان انسان و حیوان است.


انتخاب گوسفند زنده جوان


توجه داشته باشد خرید از مرکزی انجام شود که دام های جوان را برای فروش، عرضه می کنند. این مراکز بر اساس قوانین موظف اند محصولی تازه و سالم را برای عرضه به مشتریان ارائه دهند. چرا که در صورت سرپیچی از قوانین وزارت بهداشت می بایست هزینه هنگفتی را بابت جریمه پرداخت نمایند و حتی ممکن از بر اثر تعدد در انجام امور غیر قانونی، دیگر مجوزی از وزارت بهداشت دریافت ننمایند. دام هایی که پیرتر هستند از گوشت سالم و تازه ای برخوردار نبوده و به هنگام پخت کیفیت گوشت تازه را دارا نیستند.


بررسی ظاهری گوسفند زنده


بسیاری از افراد هستند که توانایی تشخیص گوسفند سالم را ندارند و نمیدانند هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنند. بررسی ظاهر گوسفند یکی از مهم ترین و آسان ترین مواردی است که برای تشخیص گوسفند سالم می توان به آن رجوع کرد.
مواردی که در بررسی ظاهر گوسفند باید به آن توجه نمود به ترتیب زیر است:
1. بررسی چشم های گوسفند : چشم های گوسفندان باید براق باشد و آبریزش و ترشحی از آن خارج نشود
2. ترشحات بینی : خروج ترشح از بینی گوسفند زنده شهرداری نشان عدم سلامت دام می باشد
3. جدا نشدن پشم از بدن : برای این مورد لازم است پشم و موی بدن را جدا کنید اگر به راحتی از بدن جدا شد نباید آن را خریداری نمود.
4. نشخوار کردن گوسفند
5. اشتها گوسفند : آیا گوسفند اشتها به غذا خوردن دارد؟
6. میزان فعالیت بدنی بالا و واکنش سریع به محرک های محیطی را نیز می توان به موارد فوق اضافه کرد.
7. وزن گوسفند : بسیاری از افراد متقلب هستند برای آن که وزن دام افزایش یابد به آن آب نمک می خورانند تا بر اثر تشنگی ، آب بیشتری مصرف نموده در نتیجه این امر وزن آن نیز افزایش می یابد.
مرکز عرضه دام دامداران با رعایت تمام اصول بهداشتی جهت نگهداری و پرورش گوسفند زنده ، آماده هرگونه خدمات به مشتریان خود می باشد. شما جهت سفارش دام زنده با شماره های 09123290182 یا 09128448224 تماس حاصل نمایید.


درباره ما

عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد. دام زنده کوهستان ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند و گوساله زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران.

تماس با ما

ارسال رایگان به تمام نقاط تهران و کرج با قصاب مجرب به صورت شبانه روزی
شمال تهران:۸۸۶۹۶۵۱۳
غرب تهران:44743816_44743814
شرق و مرکز:33470702
09123290182
09128448224

نقشه

© 96 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد IRSHEEP محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط :OFOGHIT